Na tej stronie znajdziecie najnowsze rysunki zamieszczane w MICHAELU, które bardzo dobrze przedstawiają oszustwo obecnego systemu bankowego. Mówi się, że obraz jest wart tysiąca słów. Tak więc rysunki te mówią same za siebie. Możecie je powielać, żeby rozpowszechniać nasze informacje w swoim środowisku.

    English   français    inne języki

     
 

Czy wiesz, że dwumiesięcznik MICHAEL jest niezależny od jakichkolwiek partii politycznych, korporacji, instytucji, organizacji czy osób, jest pismem patriotów katolickich pracujących dla Królestwa Chrystusa i Maryi w duszach rodzin i narodów. Nie zamieszcza żadnych reklam i rozprowadzany jest wyłącznie w formie prenumeraty. Koszt prenumeraty pokrywa tylko koszty druku i przesyłki. Ukazuje się w wersjach językowych: polskiej, angielskiej, francuskiej, hiszpańskiej.

 

Kliknij tutaj aby wyświetlić i wydrukować formularz prenumeraty

 

Prenumerata w Kanadzie

Szanowni Państwo! Aby zaprenumerować dwumięsiecznik MICHAEL w Kanadzie, należy wpłacić odpowiednią kwotę ($10 na 2 lata lub $20 na 4 lata) najlepiej za pomocą czeków personalnych-domowych lub czeków bankowych tzw. Money Orders, Draft. Czeki należy wystawiać na Dwumięsiecznik MICHAEL Journal i wysłać na adres jak poniżej, zaznaczając wersję językową: polską, angielską, francuską, hiszpańską.

Redakcja MICHAEL Journal
1101 Principale St.
Rougemont, QC
J0L 1M0 – Canada

 
 
Prenumerata w USA

Szanowni Państwo! Aby zaprenumerować dwumięsiecznik MICHAEL w USA, należy wpłacić odpowiednią kwotę ($10 na 2 lata lub $20 na 4 lata) najlepiej za pomocą czeków personalnych-domowych lub czeków bankowych tzw. Money Orders, Draft. Czeki należy wystawiać na Dwumięsiecznik MICHAEL Journal i wysłać na adres jak poniżej, zaznaczając wersję językową: polską, angielską, francuską, hiszpańską.

Dwumięsiecznik MICHAEL Journal

P.O. Box 86

South Deerfield, MA 01373
USA

 

 

Warunki prenumeraty w Polsce

Szanowny Czytelniku! Istnieją dwa sposoby otrzymywania dwumiesięcznika MICHAEL  w Polsce. Poprzez wpłacenie odpowiedniej kwoty (25 zł na rok lub 50 zł na 2 lata) na nasze konto bankowe (podane poniżej), posługując się przekazem bankowym, zaznaczając wersję językową: polską, angielską, francuską, hiszpańską.

Fundacja Pielgrzymów św. Michała
XVII O/Bank Zachodni WBK S.A.
09 1090 2529 0000 0006 3400 0467

lub przekazem pocztowym, który należy wystawić na „Dwumięsiecznik MICHAEL” i skierować na adres poniżej:

Dwumięsiecznik MICHAEL 
ul. Traugutta 107/5
50-419 Wrocław

 

 

Warunki prenumeraty w Europie

Szanowny Czytelniku! Aby otrzymywać dwumięsiecznik MICHAEL w kraju znajdującym się w Europie, należy wpłacić odpowiednią kwotę w euro lub lokalnej walucie:

poczta zwykła:    2 lata – 18 euro,   1 rok  – 9 euro
poczta lotnicza:   1 rok  – 12 euro

najlepiej za pomocą czeków personalnych lub czeków bankowych, zaznaczając wersję językową: polską, angielską, francuską, hiszpańską. Czeki należy wystawiać i wysłać na adres jak poniżej:

Pelerins de saint Michel
5 rue de la Faret
67160 Salmbach
France
C.C.P. Nantes 4 848 09 A
 
 
Prenumerata w Australii & Nowej Zelandii

Drodzy Czytelnicy! Aby otrzymywać dwumięsiecznik MICHAEL w Australii & NZ, należy wpłacić odpowiednią kwotę w dolarach australijskich,

poczta zwykła:    2 lata – A$ 32,   1 rok  – A$ 16;
poczta
lotnicza:   2 lata – A$ 64,   1 rok  – A$ 32;

najlepiej za pomocą czeków personalnych, czeków bankowych, tzw. Money Orders, Draft lub przekazów pocztowych. Czeki należy wystawiać i wysłać na adres jak poniżej, zaznaczając wersję językową: polską, angielską, francuską, hiszpańską.

Renata Stirrat
32 Dundee Ave.
Holden Hill, SA 5088
Australia

 

 

Ameryka Środkowa

Drodzy Państwo! Aby otrzymywać dwumięsiecznik MICHAEL w Ameryce Centralnej, należy wpłacić odpowiednią kwotę (2 aňos $10 lub 4 aňos $20) w lokalnej walucie, najlepiej za pomocą czeków personalnych lub czeków bankowych. Czeki należy wystawiać i wysłać na adres, zaznaczając wersję językową: polską, angielską, francuską, hiszpańską.

Peregrinos de San Miguel

Cerro Huitzilac, mz. 738, lote 6
Fracc. Jardines de Morelos
Ecatepec, Edo. De México CP. 55070

México

 
 
Ameryka Południowa

Drodzy Czytelnicy! Aby otrzymywać dwumięsiecznik MICHAEL w Ameryce Południowej, należy wpłacić odpowiednią kwotę (2 aňos $20 lub 4 aňos $40) w lokalnej walucie, najlepiej za pomocą czeków personalnych lub czeków bankowych. Czeki należy wystawiać i wysłać na adres, zaznaczając wersję językową: polską, angielską, francuską, hiszpańską.

Fundación Peregrinos de San Miguel
Casilla Postal 17-21-1701
Quito
Ecuador

 

 

„Prenumerata - prezent”

Zachęcamy do zakupu prenumeraty dla rodziny i przyjaciół jako prezentu dla nich. Zamawiając prenumeratę jako prezent, przyczyniasz się do pogłębienia świadomości indywidualnej, rodzinnej i narodowej! Im więcej ludzi przeczyta nasze artykuły, tym więcej pozna prawdę. Wpłat na prenumeratę można dokonywać według podanej informacji powyżej.